Atsiliepimai ir nuotraukos "prieš ir po"


Tokių rezultatų sulaukiama laikantis mano asmeniškai sudaryto mitybos plano arba perskaičius mano išleistas knygas.

Kad būtų patogiau žiūrėti nuotrauką, paspauskite ją ir ji taps didesnė.


 

Naujas mitybos planas, kuris visiškai nepanašus į kitus!

Sudarau visavalgiams ir vegetarams.

Aktyvavimo programa

"Pati dailiausia figūra"

Patys naujausi klienčių atsiliepimai iš VIP grupės apie jiems sudarytą individualų mitybos planą


Kad būtų patogiau skaityti atsiliepimą, paspauskite jį ir jis taps didesnis.


Moterų, kurios jau kurį laiką laikosi mano joms sudarytų mitybos planų, paklausiau ar joms pagal mano receptus gaminti lengva? Štai apklausos rezultatai:

 1. 58 moterys atsakė "Pagal Modestos nurodytą receptą gaminti lengva".
 2. 6 moterys atsakė "Pagal Modestos nurodytą receptą gaminti ypatingai lengva".
 3. 0 moterų atsakė "Pagal Modestos nurodytą receptą gaminti būna labai sunku".
 4. 0 moterų atsakė "Pagal Modestos nurodytą receptą gaminti dažniausiai būna sunku".

Užsisakiusi mitybos planą Jūs būsite pakviesta į VIP moterų grupę ir susipažinsite su visomis šio grožio projekto dalyvėmis!


 

Mes laikomės konfidencialumo politikos, todėl apačioje klientų vardai, pavardės ir kai kurios nuotraukos paslėptos ir pakeistos. 

 

Parašykite ir Jūs savo atsiliepimą!

Comments: 35
 • #35

  Lina (Monday, 05 March 2018 18:24)

  Sveika,Modesta!�Na štai ir aš baigiau 4sav.savo mitybos planą!Laikas pralėkė labai greitai!Ir ką gi -pamačiau - 5kg.�Valio!!!Nesikankinant!Labiausiai patiko,kad kiekvieną dieną valgiau skirtingus patiekalus,kurie,beja,buvo legvai paruošiami ir sotūs,mėgavausi vis kitokiu nuostabiu skoniu!☺Išmokau nuraminti savo vidinį balselį�,kad valgant tiek daug ir sočiai,neskaičiuojant porcijų ir kalorijų,svoris neaugs.Per tas 4sav.tapau energingesnė,žvalesnė,linksmesnė.Nustojo kamuoti skrandžio skausmai,dingo dalis nuovargio ir sunkumo jausmas,lengviau sekėsi sportuoti�.Bet labiausiai džiaugiuosi,kad Jūsų sudaryto mitybos plano dėka,supratau kaip išlaikyti jau numestą svorį☺.To labiausiai ir norėjau!!P.S. Paskutinę savaitę turėjau nuklydimų,bet kaip rodo svarstyklės nepakenkė numestam svoriui!O labiausiai motyvuoja laikytis sveiko gyvenimo pagrindų,tai artimųjų ir draugų palaikymas ir komplimentai bei nuostabiai lengva savijauta.❤Tariu didelį AČIŪ Jums,Modesta ir Vadimai,už puikiai ir nuoširdžiai sudarytą Mitybos planą,už labai daug motyvuotos informacijos ir gražiai skanias padarytas nuotraukas�Lauksiu tolimesnių rekomendacijų☺!Linkiu gražios dienos!☺Su Meile,Lina.

 • #34

  Gintare (Thursday, 22 February 2018 18:05)

  Labai dekui,plana gavau:) nors jau buvau pradejusi su jusu receptais kuriuos radau jusu puslapyje.Ir galiu pasigirti,kad 3.5 kg netekau jau. Esu be galo laiminga ir suzaveta,nes tai padeda�

 • #33

  Dovile (Wednesday, 21 February 2018 11:36)

  Praejus 4 savaitem, "pameciau" 6.5kg(kazkas nerealaus, nes neteko badauti, atvirksciai - buvau visad soti), jauciuosi puikiai!!! dingo nuovargis!!! labiausiai dziaugiuosi, kad per toki trumpa laika ismokau nebeuzkandziauti ( kas maniau man neimanoma misija!!!) . Receptai tikrai be galo paprasti, sotus ir laaabai skanus, valgo net mano mazylis. Sieksiu tikslo toliau! Sakau DIDELI ACIU :*

 • #32

  Agne (Monday, 12 February 2018 11:45)

  Labukas!!!!!!!
  Yeah!
  Jau iš viso su VIP PLANU -7Kg !!!!!!! O bendrai nuo Sausio 14 suskaičiavau beveik -12Kg!!!!!!
  Labai džiaugiuosi��

 • #31

  Erika (Monday, 12 February 2018 09:51)

  Kaip čia neišsiplėsti �... Turbūt reikia plano jau ir mano mintims �...
  Tad: 1. Labai esu laiminga, kad suradau Tave ir patikėjau Tavo nuoširdumu... ir viskuo kuo Jūs dalinatės�...
  2. Jaučiuosi lengvesnė, energingesnė, švyčiu vėl �...
  3. Nuoširdžiausias ačiū Jums ���...
  4. Laikydamasi 80% mitybos plano, per 4 savaites palengvėjau 5 kg �... ir tai vyko skaniai...
  5. Atradau daug naujų skonių, išmokau planuoti dienos valgius, vėl galiu žiūrėti į save veidrodyje�...
  6. KAS TOLIAU ?... Iki tikrosios aš dar reikėtų atsisveikinti su 2-3 kg �.

 • #30

  Salomeja (Monday, 12 February 2018 09:46)

  Sveiki,rasiau per fasebuka, nezinau ar gavote, Pranesu,kad gavau ir
  sekmingai pradejau laikytis jusu nurodymu. Labai patinka visi
  receptai, o ir nesunku laikytis, net pagundos nekyla nusizengti.
  Kazkaip per tas 28 dienas ypratau, ir visai gerai jauciuosi, kai
  nevartoju nereikalingu produktu. Tuo labiau, kai zinau, kad kai kurie
  pusgaminiai, produktai man sukeldavo alergija, o kai ju nevartoju
  jauciuosi puikiai. Labai dziaugiuosi,atradusi jusu puslapy ir jus su
  tokiais skaniais receptais. Parasysiu vis , kaip sekasi. Gero vakaro.
  Salomeja

 • #29

  Dovile (Saturday, 10 February 2018 22:13)

  Labas vakaras. Katik gavau jūsų planą. Ačiū, viskas puiku. Laaaaabai daug receptu, net nesitikėjau:) parašysiu jei kils klausimu,bet manau nekils, nes peržvelgiau greitai receptus tai labai lengvai gaminami. Jūsu planas jau trečias, tai tikiuosi trečias kartas nemeluos:). Dar karteli dekoju,gero vakaro.

 • #28

  Kristina (Thursday, 08 February 2018)

  Visų pirmą noriu labai padėkoti už puikius jūsų receptus, nes jie tikrai lengvai pagaminami ir skanūs. Per keturias savaite jaučiausi pilna energijos, svoris nuo beveik 104 kg nukrito iki nepilnų 96 kg t.y. viso 8 kg. Vizualiai sumažėjo apimtys. Per šį mėnesį tikrai nesinorėjo saldumynų ir miltinių kepinių, kam tikrai turėjau silpnybę ir potraukį. Išmokau planuoti mitybos dienotvarkę, maisto produktų pirkinius bei maisto proporcijas lėkštėje. Po keturių savaičių ir toliau laikausi mitybos režimo pagal jūsų receptų bazę bei labai laukiu naujų puikių receptų :)

 • #27

  Gintare (Wednesday, 07 February 2018 11:38)

  Sveika , Modesta, taigi prisiruošiau ( nu taigi tikrai ruošiausi nuo pat lapkričio) laikytis Jūsų sudaryto mitybos plano, o gal reikėtų sakyti rekomendacijų. Prabėgo 4 savaitės žaibiškai, ar buvo nuklydimų? taip! Ar yra pasikeitimų pažvelgus į veidrodį? Žinoma, kad yra. Labai džiaugiuosi atradusi Jus. Nesijaučiu suvaržyta, bet kada ir bet kur galiu pasigaminti tai ko noriu , o svarbiausia labai skanu ir koks lengvumo jausmas kasdien, kiek energijos atsirado! Atsiradus lengvumui, pamažu prisijaukinu ir sportą, kol kas pagal galimybes namuose, bet netrukus jau keliausiu ir į salę. Geriausia dalis yra ta, kad patiekalai tokie, kuriuos kartu mėgsta valgyti ir mažylis taip, kad net ausys linksta!Sumoje neliko 6.7 kg, bet koks geras jausmas apėmė, kai parduotuvėje reikėjo dydžiu mažesnių rūbų, o kur dar vyro komplimentai ir palaikymas. Tai tik ilgo kelio pradžia ir su nekantrumu laukiu kas bus toliau!! Esu Jums labai dėkinga Modesta ir Vadimai!

 • #26

  Auksė (Tuesday, 06 February 2018 09:34)

  Sveika ,pirmiausia didelis ACIU Jums Modesta uz super sudaryta mitybos plana, begalia receptu. Man lb patiko kad tikrai valgiau tiek kiek norejau lb saves nevarziau, tikrai neliko jokio noro uzkandziauti, nesijauciau alkana, sumazejo noras po valgio suvalgyti ka nors skanaus net pati nustebau kaip man tai pavyko, nes kitais atvejais stengiausi irgi sveikai maitintis bet tas noras kazka skanaus suvalgyti po valgio visada buvo. Jau as nekalbu apie savijautos pagerejima ir atrodo pilna jegu, kad galeciau daug ka nuveikti, visai kita nuotaika, didele motivacija pirmyn. Per pirmas savaites be sporto nukrito 4kg, o toliau spartavau formos akivaizdziai pasikeite ir galutinis rezultatas -5kg per mėnesį, tai yra super niekada per toki laiko tarpa ir sociai valgydama nebuvau pasiekus to ka dabar, esu be galo laiminga. Dabar noreciau kad patartumet kaip toliau maitintis kad svoris neaugtu o dar kristu dar noreciau -5kg numesti. Man lb patiko tas kad ryte nevalgant anglivangenių energija buvo imama is susikaupusiu riebalu, taip svoris krito. Ir toliau noriu taip sveikai maitintis susidelioti ka ir kaip valgyti kad nebutu klaidu ir kad butu rezultatas. Aciu Jums dar karteli esu be galo laimingas ir tik jusu deka, buckis.

 • #25

  Aušra (Thursday, 01 February 2018 15:29)

  Labas vakaras�
  Naujus metus pradėjau su naujais pažadais sau. Galiu pasakyti, kad man pavyko. Per 30 dienų -6kg�✌✌ Nesitikėjau nei tokio rezultato, nei tokio poveikio mano savijautai. Turiu tiek daug energijos, ko jau seniai neturėjau. Jaučiuosi puikiai, nuotaika gera. Būna ir silpnumo akimirkų, tačiau svarbiausia grįžti prie savo tikslo. Jeigu nesiseka reika keisti planą, bet ne tikslą. Pagaliau atradau tinkamą planą, savo TIKSLUI.
  Tariu DIDELĮ AČIŪ už tai ką darot!��

 • #24

  Kristina (Tuesday, 16 January 2018 16:00)

  Su Jūsų sudarytu planu jau numečiau 10kg. Man labai patiko,visai nėra sunku. Geriau jaučiuosi,nes turiu sveikatos problemu. Dabar pradedu patikti pati sau,matau,kad žmonės net kitaip į mane žiūri.

 • #23

  Lina (Friday, 12 January 2018 17:01)

  Per 4sav -7,1kg. Negaliu pati patikėt. Realiai Jūsų plano laikiausi tik kokius 30% Labiau pats principas man tiko. Labiausiai tai nustebino dinges noras saldumynams. Per mėnesį suvalgiau 3 saldainius, pyragėlį ir gabalėlį torto - paprastai čia būtų poros dienų dozė :) nežadu sustot :) noriu dar 9kg numest :) Modesta, Ačiū Jums labai. Tiesa visą šį mėnesi absoliučiai nerasdavau laiko sportui -pažadu pasitaisyti ateityje :)

 • #22

  Laima (Monday, 08 January 2018 15:44)

  Sveika Modesta, turiu pasakyti knyga "Slaptas sulieknėjusios merginos dienoraštis" tai tiesiog kažkas tobulo. Nesu mėgėja perdaug skaityti , o jeigu ir pradedu tai baigiu knyga maždaug po mėnesio , o šią knyga perskaičiau vos per dvi su puse dienos, ir nusprendžiau išsirašyti jūsų patarimus į savo užrašus , nemėgstu daug rašyti , bet tokius patarimus užsirašysiu su malonumu. perskaičiusi jūsų knyga radau motyvacijos ir savyje jėgų.

 • #21

  Aušra (Friday, 05 January 2018 13:43)

  Sveikos mielosios bendratikslės:)
  Nuo 2017 m. spalio 23 d. esu startavusi ir aš šitame, man bent jau, pilname iššukių projekte. Su paklydimais, pasipykimais, pasimetimais, reikiamu metu tinkamos informacijos nesuradimais, valios trukumais, savęs pagailėjimais - taip ir nepraėjau visų 4 savaičių. BET.... per tuos du mėnesius, aš atradau labai daug naujų žinių, skonių, tikslų, jogos praktiką 3 kartus per savaite, o praradau 10 kg:)))) Kaskart vis startuodama nuo pirmos savaitės, praeidama net beveik visas 3 :))) Vis kazkokios sventės koja pakišdavo arba teisiog įprotis vakare apsivalgyti:))) Po ilgųjų ir didžiųjų metų švenčių grįžo 1.5 kg:) Bet tikrai žinau, kad tai tik laikina ir aš nuo sausio 8 g. vėl pradėsiu nuo pirmos savaitės:) Su meile, Jums visoms:)))))

 • #20

  Danguolė (Thursday, 04 January 2018 20:59)

  Per pirma savaite netekau apie 2kg,antra apie 1kg,o po to suletejo svorio kritimas ,bet galutiniame rezultate netekau visu 4kg.Siek tiek pamaise sventes,bet po Naujuju pagundu jau neliks.Laikantis naujos mitybos savijauta pagerejo ir palengvejo ,nes kai matai rezultata dar didesnis azartas siekti rezultato.Pasiekimas mano ,tai kad pamegau dz.vaisius su riesutais ko anksciau nemegau.O tikslas numesti dar 10kg.

 • #19

  Rasa (Tuesday, 02 January 2018 16:22)

  Su Jūsų mitybos planu numečiau 2.800 gr. Per pirmą savaitę šie kg. ištirpo. Man patiko jūsų siūlomas maistas. Po Naujųjų metų daviau sau žodį, kad reikia susigriebti ir neatsipalaiduoti. Nes noriu labai numesti svorio. Ir Jums labai ačiū, kad Jūs motyvuojate ir padedate siekti numatyto tikslo.

 • #18

  Ingrida (Tuesday, 02 January 2018 16:16)

  Dėkoju Jums, planas mane pasiekė. Tad nuo rytojaus bus startuojama. Kas mane džiugina, receptai tikrai nėra sudėtingi, svarbu daug darzoviu.

 • #17

  Lina (Tuesday, 02 January 2018 16:12)

  Sveiki, labai noreciau Jums padekoti, uz suteikta vilti gyventi lengviau (-7kg ,siai dienai).Tik jusu deka jau pradejau po truputi sportuoti ir saikingiau maitintis . Sekmes jums darbuose ir asmeniniame gyvenime. Tikrai jus rekomenduosiu, o pagalbos daug kam reikia. ACIU. ���.

 • #16

  Milda (Sunday, 31 December 2017 16:56)

  Na ka galiu pasakyti buvau beprotiskai pasiilgus to " normalaus" maisto,Ir ka gi:) Sventes ,virusas ir per dvi savaites plano ir 1 bardako mityboje -4,5 kg.Jau laukiu antradienio nebegaliu noriu atgal i mitybos plana. Galiu pasakyti tik tiek buvau juoda mesaede norejau mesos 3kartus per diena, stebiuosi pati as jos nebenoriu tiek daug ,jei noriu tai tik su darzovemis.Buvau pasiilgusi duonos.bet suvalgiau viena rieke pirma savaite ir kazkas uzsiriso.Nenoriu visai. Aciu Modestai. Atrodo receptai paparasti bet man jie nenuobodus. As megstu gaminti ir megstu darzoves. kruopas atradau tik dabar, bet galiu pasakyti man jos patinka:) Linkiu visoms grupeje nenusiminti ir nesukti galvos jei kokia diena sulauzai taisykles :) jos tam ir skirtos .Geros savijautos ----- kg ir LAIMINGU NAUJUJU METU

 • #15

  Lilija (Thursday, 28 December 2017 11:40)

  Per keturias savaites numeciau 8,7 kg. Man labai patiko siulomas maistas, visai kitoks, negu tas, prie kurio pripratau. Dar supratau, kad galiu isgyvent nekramtant nuolant ka nors skanaus. Pradejau gert daug vandens, o kad butu skaniau, vandeni geriu su citrina. Neatsisakiau kavos ( geriu juoda, be cukraus). Dar niriu numesti apie 15 kg. �. Aciu, Modesta!!!

 • #14

  Daiva B. (Thursday, 28 December 2017 11:21)

  Pradejus laikytis plano galvojau ,kad bus l sunku, bet didelei mano nuostabai, viskas ejosi labai paprastai. Savijauta buvo l lengva. Jauciausi puikiai!

 • #13

  Nijole (Thursday, 28 December 2017 11:20)

  Baigesi keturių savaičių mitybos planelis :) Jaučiuosi tikrai lengvesnė, daugiau energijos atsirado, nei prieš tai buvo. Pirmos pora savaičių buvo nelengvos, nes vis pagalvodavau apie saldumynus :)). Receptai buvo labai įvairūs kas labai patiko ir kad druska ir prieskoniai iejo į receptukus. Stengiausi labai nenukrypti nuo mitybos plano, bet savaitgaliais kartais pasitaikydavo nukrypimu,sekančia diena grįždavau i vėžias :). Išmokau dažniau skysčių pagurkšnoti per dieną. Iš vyro ir aplinkinių komplimentų sulaukiau:)) Pavyko - 5,5kg numesti, ko tikrai nesitikejau per keturias savaites numesti. Tolimesnis tikslas, nepriaugti svorio, numesti dar kelis kilogramus :)) Dideli ačiū sakau Jums ;).

 • #12

  Daiva (Wednesday, 27 December 2017 11:25)

  numečiau 3.5kg o norečiau dar 7.Esu l laiminga Ačiū jum�

 • #11

  Lina (Wednesday, 27 December 2017 11:23)

  Planas patiko, nes leidzia nesijausti alkanai, suteikia energijos. Numeciau 5-6 kg, zadu toliau laikytis jusu rekomendaciju.

 • #10

  Lina (Friday, 22 December 2017 15:03)

  Sveiki, retai prisedu prie kompiuterio, siandien supratau, kad reikia. Tai po geru 3 sav. minus 5-6 kg. Tai gerai ar nelabai , bet as jauciuosi fantastiskai gerai.

 • #9

  Monika (Monday, 18 December 2017)

  Baigus mitybos plana,tikrai jauciuosi lengvesne. Pasisverus nustebau is 72 i 68kg. Tai mano pradinis svoris,kuri turejau pries gimdyma :) taigi pirmas etapas kaip ir iveiktas. Buvo daug nukrypimu,ypac savaitgaliais,bet vis grizdavau prie plano ir mazaos zingsneliais ejau pirmyn. Nesiruosiu sustot,noreciau dar bent 5kg numesti .
  Zmones,kurie buvo seniai mate vis sako oo tikrai sulieknejai :) visada malonu tai girdeti. Tikiuos per sventes per daug neatsipalaiduosiu :)

 • #8

  Daiva (Sunday, 17 December 2017 20:31)

  Sveiki, baigėsi 4savaites, ir visai neblogai :), atsikračiau - 4kg, be to išmokau sveikai maitintis, bet dar savo norimo rezultato nepasiekiau:), Ačiū Modestai :)

 • #7

  Ilona (Sunday, 17 December 2017 20:18)

  Sveiki,
  ačiū Modesta už Jūsų pagalbą ir rekomendacijas jos puikios. Ačiū kad esate.;)

 • #6

  Reda (Sunday, 17 December 2017 20:17)

  Modesta , čia viskas jūsų dėka � didelis didelis jums Ačiū!!!!! �
  Šios šventės bus tikrai kitokios, galėsiu drąsiai nesigėdyti savo figūros �

 • #5

  Eglė Š. (Sunday, 17 December 2017 20:15)

  Keturios savaitės iš pat pradžių atrodė labai ilgas laiko tarpas ir nemaniau, kad išsilaikysiu. Bet vis po truputėlį judėjau pirmyn. Iki šio mitybos plano buvau labai skeptiška, tačiau buvau maloniai nustebinta: maistas tikrai skanus ir svarbiausia, kad nereikėjo atsisakyti nei druskos, nei prieskonių, nei maisto įvairovės. Kitas labai pozityvus dalykas - tai mankšta užimtiems žmonėms. Kažkaip įpratau ją kiekvieną dieną namuose daryti (nors dažniausiai tai tenka daryti vakarais). Matėsi kūno pokyčiai, kas labai džiugino. Sumoje per 4 savaites numečiau 7 kg. Mano tolimesnis tikslas būtų nepriaugti numestų kilogramų ir dar šiek tiek padailinti kūno formas.

 • #4

  Reda Č. (Sunday, 17 December 2017 19:53)

  Pirmiausiai noriu padėkoti Modestai. Tikrai galiu drąsiai pasakyti, kad netikėjau visu šitu reikalu ... nes maniau gerai pabandysiu kiek ištversiu, bet paskiau galvojau, kad kg ataugs dvigubai! Bet deja, esu dvi savaitės baigusi mėn mitybos planą ir šias dvi savaites valgiau tikrai ne pagal planą... bet tikrai nueičiau dar -2kg �
  Per mėn laiko atsikračiau -8,7kg. Dabar išviso esu numetusi -10,7kg. Jūs neįsivaizduojate, kaip šie numesti kilogramai pakeitė mano gyvenimą...dabar ne tik, kad jaučiuosi labai gerai, bet ir dingo pilvo pūtimas, ar virškinimo sutrikimai. Pagaliau išmokau valgant neužsigerti � tas man buvo sunkiausia, nes ir bevalgant sriubą man reikėdavo užsigerti arbata � taip pat išgeriu be vargo dienos normą vandens, apie ką net svajoti nesvajojau. O ką jau kalbėti apie pasikeitusį kūną.... Dabar galiu drąsiai pirkti dviems dydžiais mažesnius drabužius. Dirbu darbą su žmonėmis, kas pirmiausiai pastebėjo mano pokyčius, tai mano klientės � jos kaskart ateidamos klausdavo ką aš darau kad taip akyse keičiuosi (keičiasi mano figūra). Koks yra nuostabus jausmas kaip ir mylimo žmogaus akys vis dažniau nukrypsta į mane ir pasako: Reda, aš tikrai netikėjau, tu nuostabi, eik tik pirmyn ir siek savo tikslo! Tas dar labiau paskatina, nes pradžioje tas žmogus juokėsi iš manęs, neva užsiimu nesąmonėmis, bet va įrodžiau sau ir kitiems, kad viskas įmanoma, tik reikia žiūrėti ką dedame į burną ir neužmiršti judėti. Linkiu jums visoms nenuleisti rankų, nes aš jų taip pat nenoriu nuleisti, kadangi turiu ypatingą dieną, noriu kad balta suknelė atrodytų tobulai ant mano naujo kūno".

 • #3

  Eglė (Wednesday, 29 November 2017 17:16)

  Sveikos, merginos :) Na ką mano pirmoji savaitė baigėsi. Savaitgalį buvo šiokių tokių nuklydimų, bet rezultatu vistiek džiaugiuosi :) -2,6kg.Džiaugiuosi, todėl šią savaitę turėsiu daugiau motyvacijos...Su maistuku reikės pradėti draugauti :) Sėkmės visoms ir pirmyn :)
  p.s. ir nesigraužkite, jeigu nukrypote nuo grafiko.... aš labai norėjau saldainio ir chalvos gabalėlio ir buvau pasiilgusi sumuštinio su baltu sūriu su labai skania balta duona-ir suvalgiau!!! Ir žinote ką-nesigraužiu, nes mes nusipelnome po vieną dvi mažas nuodėmes, nes įdedame labai daug pastangų per savaitę :)���

 • #2

  Virginija (Wednesday, 29 November 2017 17:14)

  Buvo ir nuklydimu,manau be ju sunku apsieiti� bet kaip sakant nera toks drastiskas tas svorio metimas,tikrai geriau nei dietos. Nes per ta laika valgiau kas man patiko (is siulomu patiekalu) ir nesijauciau didele kankine.

 • #1

  Virginija (Wednesday, 29 November 2017 17:11)

  Iveiktos 4 savaites ir viso -4.300 kg. Noretusi dar -5 kg ir bus visai gerai, nors rezultatas ir dabar matosi � sekmes visom siekiancioms savo tikslo, na ir zinoma sau paciai.