Jūsų paruoštas mitybos planas bus sudėtas į šių PDF knygelių vidų! Kiekvienos knygelės vidus individualus.


Tik šiandien! Nuolaida lieknėjimo programai 10%!

Norite didesnės nuolaidos? Parašykite man asmeninę žinutę. Turiu Jums pasiūlymą!


Jūs suprantate ir sutinkate, kad visa čia pateikta medžiaga yra informacinio pobūdžio ir prisiimate visišką atsakomybę dėl čia išdėstytos medžiagos panaudojimo. Siūloma informacija yra rekomendacinio pobūdžio ir tai nėra medicininės rekomendacijos, o tik perduoda asmeninė autorių patirtis skaitytojui.


  

 

Individualus mitybos planas

Paruoštas meniu kiekvienai dienai

 

Mitybos plano esmė - mėgautis gardžiu maistu valgant iki soties ir neskaičiuojant kalorijų nei riebalų gramų. Aš Jus raginu papildyti sveikomis, natūraliomis sudedamosiomis dalimis tai, ką gaminate, ir niekada neskubėti - lai valgant atsiveria siela, o skrandis nesitveria smalsumu.

Esu gavusi iš skaitytojų nemažai laiškų, kuriuose prašoma pateikti patiekalų maistingumo lentelę, ir galiu su džiaugsmu atsakyti, kad tai neturi jokios reikšmės, nes kiekviena maiste esanti kalorija yra naudinga. Natūralių produktų, organinių sudedamųjų dalių naudojimo bei protingo maisto ruošimo pasekmė yra puiki sveikata ir daili figūra. Valgymas - tai proga švęsti, o ne tyrinėti skaičiukus. Aš pati atsisakiau dietų, ir šitokia mityba tapo mano gyvenimo būdu, nes tai ir yra gyvenimo būdas. Trumpai tariant man tai yra išlaisvinantis valgymo ir gyvenimo būdas.

____

 

Po užsakymo užpildysite anketą ir penkių dienų bėgyje gausite mano Jums asmeniškai parengtą 7 arba 30 dienų mitybos meniu planą su receptais ir mitybos rekomendacijomis. Jums nebereikės vargintis ir galvoti ką sveiko ir teisingo reikės valgyti rytoj - aš viską sugalvosiu už Jus. Tai bus pats tinkamiausias ir skaniausias pasirinkimas Jūsų skonio receptoriams!


Tam, kad gautumėte individualų mitybos planą reikia atsakyti į anketos klausimus. Šios anketos pagrindu sudarysiu Jūsų mitybos planą ir atsiųsiu jį į Jūsų el.paštą. Taip pat gausite informacinę mokamąją PDF knygelę „Aktyvavimo programa. Pati dailiausia figūra“.

Anketoje tiksliai nurodysite savo fizinį aktyvumą, bendrą organizmo būklę, taip pat apie savo įpročius ir mylimus ar nemylimus produktus bei patiekalus. Jei Jūs vegetarė ar veganė, tai pažymėkite anketoje ir aš į tai atsižvelgsiu sudarant menių planą. Atreipsiu dėmesį ir į produktus kuriems turite alergiją ir jų vengiate valgyti. Jūsų atsakymų pagalba gausiu būtiną informaciją ir sustatysiu tik Jums skirtą mitybos planą su Jums tinkančiais lengvais ir skaniais patiekalais.

  

  

 Aktyvavimo programa

Tai atsakymai į Jums rūpimus klausimus

 

Kartu su individualiu mitybos planu Jūs gausite "Aktyvavimo programa. Pati dailiausia figūra“. Čia aprašyti pagrindiniai principai, o taip pat unikalios mitybos rekomendacijos tam, kad sukurtumėte liekną, jauną, tvirtą ir sveiką kūną.

 

 


Ką sužinosite ir išmoksime aktyvavimo programoje?

 • Kaip pagreitinti natūralų organizmo riebalų deginimą;

 • Kaip būti energingai;
 • Kiek reikia valgyti baltymų, kad būtumėt sveika ir graži;

 • Kaip pagerinti rezultatus dešimt ir daugiau kartų;

 • Ko reikia, kad raumenys ir sąnariai atsinaujintų;

 • Kaip atkurti odos elastingumą, jausystę ir grožį;

 • Kokia maisto produktų sudėtis: ką Jūs iš tikrųjų valgote? 

  

Mitybos rekomendacijos

Lieknėkite kasdien

 

Programoje rasite mitybos metodiką ir unikalias rekomendacijos kaip sukurti gražų ir liekną kūną.

 


Programoje visos mitybos rekomendacijos aprašytos maksimaliai glaustai – „imk ir daryk“ stiliuje, todėl galite iš karto jomis naudotis. Šių rekomendacijų įgyvendinimas padeda aktyvuoti medžiagų apykaitą ir padaryti taip, kad Jūsų organizmas natūraliu būtų pats degintų nereikalingus kūno riebalus - tai šios programos unikalumas ir išskirtinumas!

Šioje programoje pateikti metodai ir rekomendacijos yra grindžiami laiko patikrintais natūralios mitybos principais, bei moksliniais tyrimais. Tai ne eilinė dieta, kurios reikia laikytis tam tikrą laiką, o sąmoningos mitybos principai, kurių galima lengvai ir su malonumu laikytis visą likusį gyvenimą.  

 

Sveikos mitybos receptai

Skanu, naudinga ir lengva gaminti

 

Nors daugumos savo klienčių nei karto nesu sutikusi gyvai, kartais jaučiu, kaip mes surėmusios pečius visos drauge stovime prie viryklių ir ruošiame ne šiaip vakarienę ar kitos dienos maistą, o šį tą daugiau... Taip aš pamažu sukūriau aistringų kulinarių, mėgstančių ruošti ne tik skanius, bet ir sveikus patiekalus, bendruomenę. Žinodama kiek daug moterų nekantriai laukia patarimų ir nurodymų, kaip gaminti maistingus patiekalus, suvokiau, kad mano receptai ir kuriamos programos pastebimai keičia žmonių gyvenimus. Elektroniniuose laiškuose pasakojate, kad net šeimos nariai tapo energingesni, numetė svorio, atsikratė ligų ir iš naujo atrado džiaugsmą ruošti maistą ir juo mėgautis... Juk tai, ką valgome,  veikia ne tik fizinę, bet ir emocinę bei dvasinę mūsų sveikatą.

 

Moterų, kurios jau kurį laiką laikosi mano joms sudarytų mitybos planų, paklausiau ar joms pagal mano receptus gaminti lengva? Štai apklausos rezultatai:

 1. 58 moterys atsakė "Pagal Modestos nurodytą receptą gaminti lengva".
 2. 6 moterys atsakė "Pagal Modestos nurodytą receptą gaminti ypatingai lengva".
 3. 0 moterų atsakė "Pagal Modestos nurodytą receptą gaminti būna labai sunku".
 4. 0 moterų atsakė "Pagal Modestos nurodytą receptą gaminti dažniausiai būna sunku".

 

Gaminkite skanius patiekalus iš Jūsų meniu pagal receptus su gražiomis nuotraukomis.

Kiekvieno patiekalo receptas yra išsamiai aprašytas ir pateiktas paruošimo laikas. Visus nurodytus produktus lengvai rasite visuose parduotuvėse. O taip pat Jūs sužinosite sveikos mitybos teisingus gaminimo metodus ir slaptas kai kurių produktų savybes.

 

 

O taip pat...

 

DOVANŲ GAUSITE KNYGELĘ

"40 sveikų deserto idėjų" su gaminimo idėjomis vaikų staleliui.  

 

Grožis ir sveikata – tai sinonimai 

Tai, kas padeda būti gražia,

tai padeda būti ir sveika

 

 

Programoje sužinosite tris pagrindines taisykles, kurios padės aktyvuoti greitą riebalinio audinio deginimą. Jūs galėsite sustiprinti sveikatą ir būti daug energingesnė bei žvalesnė, o tai padeda sukurti patikimą pagrindą sveikatai, jaunystei ir grožiui. Tokių rezultatų sulaukiama laikantis mano asmeniškai sudaryto mitybos plano arba perskaičius mano išleistas knygas.

 

 MERGINŲ ATSILIEPIMAI

 

"Nežinia kur dingo 25 kilogramai, o jausmas, lyg su jais būtų kartu laikas dešimtmečiu atgal atsisukęs!"

 

"Su tavo pirmąją knyga jau atsikračiau 25 kilogramų. Ačiū tau Modesta!"

 

"Sulieknėjau 47 kilogramais. Perrinkau savo šaldytuvą, patuštinau spinteles nuo saldumynų, pasirinkau sporto salę ir prie sėkmės prisidėjo slaptomanės rekomendacijos!"

 

"Su vyru abu jau atsikratėme po 12 kilogramų. Dėkojame tau už receptus, kurių nors vežimu vežk. Mano gaminti mėgstantis vyras jau ne vieną mėnesį šiuos patiekalus ruošia kas vakarą. Aų stengiuosi gaminti lengvus pusryčius pagal tavo sudarytą dienos maitinimosi meniu. Kaip ir nurodyta, kalorijų neskaičiuojame, tačiau galiu pasakyti - taisyklės taip nuodugniai išdėstytos, iš tiesų daro stebuklus. Ir tikrai klaidingai sako žmonės, kad sveikas maistas nuobodus. Mano vyras virtuvėje iš tavo leistinų produktų sukuria tikrus šedevrus."

 

"Pradėjau po truputį, pirmieji sveikos mitybos įspūdžiai buvo "o Dieve kaip sunku..." bet laikiausi visų nurodymų, o sekmadieniais su drauge planuodavom kaip lepinsimės. Svoris krito ir dabar  minus 13 kilogramų."

 

"Numečiau 12 kilogramų. Noriu tarti didelį ačiū. Jūsų knyga įkvepia. Dėka jos supratau, kad BŪTINA valgyti ir nereikia skaičiuoti kalorijų ir nieko nereikia atsisakyti - visa sveikata prasideda nuo burnos. Palaikymas fantastiškas ir grupė šauni." 

 


Mano asmeninės ir klienčių nuotraukos "prieš ir po"


Kad būtų patogiau žiūrėti nuotrauką, paspauskite ją ir ji taps didesnė.


  

 

Gausite papildomą dovaną!

Programa "Fitnesas labai užimtiems žmonėms"

Puikus pasiūlymas prie mitybos plano!

Dovanų gausite 10,90 € vertės veiksmingą mankštos programą

 

Programa "Fitnesas labai užimtiems žmonėms" - tai efektyvus pratimų kompleksas kiekvienai dienai. Tai konkretus treniruočių planas iš efektyvių pratimų kojoms, sėdmenims, jėgai, gražiam presui ir lankstumui. Taip pat labai veiksminga 20 minučių kardio treniruotė, teorija ir detalus visų pratimų aprašymas su nuotraukomis.


Tik šiandien! Nuolaida lieknėjimo programai 10%!

Norite didesnės nuolaidos? Parašykite man asmeninę žinutę. Turiu Jums pasiūlymą!

Pasirinkite savo mitybos planą ir aš jį sudarysiu per 5-7 darbo dienas!

 

-

7 dienų mitybos planas

 

Jūs gausite šias dvi PDF knygeles, kuriuose rasite šią Jums skirtą informaciją **:

 

Mitybos rekomendacijas. PDF-failas / 20 puslapių.

 

Sudarytą 7 dienų mitybos meniu su nurodytais patiekalais. PDF-failas / 7 puslapių.

 

Taip pat spalvotai iliustruotą knygą vadovą "Individualus mitybos planas" PDF-failas / 30 puslapių.

 

Iliustruotą knygą vadovą su aktyvacijos programos "Pati dailiausia figūra" aprašymu. PDF-failas / Knyga iš 53 puslapių.

 

Ir! Sveikos mitybos receptų knygelę. PDF-failai / Knyga iš 22 puslapių.

 

   Dovana: efektyvi treniruočių programa kiekvienai dienai "Fitnesas labai užimtiems žmonėms".

✓ O taip pat spalvotą knygelę "40 desertų idėjų. "PDF-failas / 30 puslapių.

39,90 € 1

35,90 €

30 dienų mitybos planas

 

Jūs gausite šias dvi PDF knygeles, kuriuose rasite šią Jums skirtą informaciją **:

 

Mitybos rekomendacijas. PDF-failas / 20 puslapių.

 

Sudarytą 30 dienų mitybos meniu su nurodytais patiekalais. PDF-failas / 3 puslapių.

 

Taip pat spalvotai iliustruotą knygą vadovą "Individualus mitybos planas" PDF-failas / 30 puslapių.

 

Iliustruotą knygą vadovą su aktyvacijos programos "Pati dailiausia figūra" aprašymu. PDF-failas / Knyga iš 53 puslapių.

 

Ir! Sveikos mitybos receptų knygelę kiekvienai naujai savaitei. PDF-failai / Knygelės iš 84 puslapių.

 

   Dovana: efektyvi treniruočių programa kiekvienai dienai "Fitnesas labai užimtiems žmonėms".

✓ O taip pat spalvotą knygelę "40 desertų idėjų. "PDF-failas / 30 puslapių.

59,90 € 1

53,90 €


Arba dar paprastesnis ir greitesnis užsakymo būdas!

 

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.


Iškilo klausimų ar sunkumų užsakant/apmokant? Rašykite čia >>

 

*  Nuolaidos nesumuojamos.

**  Po apmokėjimo Jūs gausite nuorodą užpildyti anketą. Remiantis atsakymais mes paruošime individualų mitybos planą ir jį atsiųsime į Jūsų e-paštą per 6 darbo dienas nuo anketos užpildymo dienos.

 

ATSISKAITYTI TAIP PAT GALITE IR PER PAYPAL SISTEMĄ!Su šiluma širdyje 💖, programos autoriai

 

Modesta Žukauskaitė-Silvand (30m.)

Veikli visuomenės moteris. Rašytoja, motyvatorė, kulinarė, mylinti sportą.

TOP Nr. 1 dviejų knygų autorė. Mitybos ir svorio kontrolės konsultantė. Padeda tūkstančiams moterų sėkmingai lieknėti ir keisti gyvenimo būdą.

 

Vadim Silvand (46m.)

Autorius efektyvios fitneso sistemos ATLANTA©. Steigėjas, fotografas ir dizaineris projekto ATLANTA TRAVELS. Profesionalus jogos ir fitneso instruktorius. Asmeninis treneris ir konsultantas Rusijos čempiono Sergėjaus Rasshivaevo. Kūrėjas unikalių mokymo metodų ATLANTA SURFING FiTNess ©. Dvasinis mentorius ir kaučeris.


modesta zukauskaite, slaptomanes receptai, individualus mitybos planas, lieknejimas, pokyciu kelione, kaip suliekneti, agne gilyte, zmones, zvaigzdes, spintologija, andrius pauliukevicius, atlanta travels, tobulas kunas